Vinyl Tarkett Starfloor click 55 & 55 Plus za skvělou akční cenu

Doba vinylová, tak by se dal označit současný trend pro rezidenční bydlení. Doby kdy lamináty kralovaly standardu pro rodinné bydlení jsou už dávno pryč, dnešní zákazník je náročnější a nespokojí se pouze s nízkou pořizovací cenou, od podlahy se očekává daleko více. Všechny potřeby náročného klienta hravě uspokojí vinyl Tarkett kolekce Starfloor click 55 & 55 Plus.

Co vše za 629,- Kč/m2 bez DPH zákazník může očekávat?

Vysoce kvalitní materiál vyráběný v rámci EU bez obsahu nebezpečných látek, to by asi mělo být to první, co klient bude pro svůj domov hledat. Materiál, který bude 100% zdravotně nezávadný a který bude po celou dobu životnosti sloužit ke svému účelu bez vedlejších vjemů jako špatná rozměrová stálost nebo zápach při použití na tepelně vytápěné podlaze. 

Vinylový dílec má nově profesionální zámek FD, který usnadňuje a zrychluje montážní práce. Konstrukce se dvěma vrstvami skelných vláken zajistí vysokou rozměrovou stálost a profesionální povrchová úprava PUR Extreme zajistí snadnou údržbu bez potřeby strojového čištění. 

Od roku 2020 je kolekce rozšířena o nové velmi atraktivní dekory včetně nových Plus dekorů, které mají povrch synchronizovaného gravíru, který zvýrazňuje texturu podlahy a napodobuje skutečné přírodní materiály. 

Podívejte se na kompletní nabídku dekorů akčního vinylu click

K těmto materiálům nabízíme montážní práce na klíč včetně kompletního příslušenství (originální soklové lišty, speciální akustická podložka, výroba individuálních schodových profilů).

*nová akční cena 629,- Kč/m2 bez DPH na všechny objednávky do 31.3.2021

*zvýhodněná cena 569,- Kč/m2 bez DPH na skladový dekor Alpine Oak Natural

*skladový dekor Alpine Oak Natural