Wineo Purline 1000

Revoluční novinka ve výrobě vinylových dílců od společnosti WINEO. Materiál Purline 1000 Wood and Stone je zcela inovativní produkt, který se zaměřuje na aspekty, jako jsou zdravotní nezávadnost, ekologičnost a praktičnost. Poprvé se setkáváme s produktem, který je 100% vyráběný z obnovitelných surovin a přináší vlastnosti téměř dokonalé podlahy. Tento druh vinylu je díky výrobnímu procesu více podobný přírodnímu linoleu, užitné vlastnosti z něj však dělají téměř dokonalou podlahu. 

Konstrukce materiálu je unikátní - jedná se sice o heterogenní podlahu, která však nemá klasickou nášlapnou vrstvu. Díky své konstrukci je materiál velmi odolný (třídy zatížení 23/32). Povrch je vyztužený a ošetřený tak, že se po dobu životnosti nemusí již dále ošetřovat. Díky těmto vlastnostem je materiál vhodný jak pro klasické byty, tak pro všechny objekty jako jsou například, kanceláře, obchody, fitness... 

Materiál neobsahuje žádná rozpouštědla či změkčovadla jako jsou ftaláty ani chlór, místo chemických látek je při výrobě použitý řepkový nebo ricinový olej. Povrch podlahy je díky své konstrukci téměř nezničitelný, tedy při extrémním zatížení nejsou viditelné žádné otisky od nábytku, na povrchu také nejsou vidět žádné změny barevnosti ani od přímého slunečního záření. Povrch je díky své konstrukci 100% hygienický, bez zápachu, zcela bez emisí, vhodný pro alergiky. 

Aktuálně v nabídce jak klasické lepené díle, tak populární click systém.

Wineo PurLine 1000 click
Akce: 935,- Kč/m2
Cena: 1050,- Kč/m2
Wineo PurLine 1000 click
Wineo PurLine 1000 click
Wineo Purline 1000 lepená
Akce: 755,- Kč/m2
Cena: 830,- Kč/m2
Wineo Purline 1000 lepená
Wineo Purline 1000 lepená